Emos IK105-4W

Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 2 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta199 Kč100 % • 64 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 232 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 359 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč94 % • 539 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 11 032 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 379 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 1 186 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč90 % • 1 209 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 7 035 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do měsíce • 1 varianta49 Kč96 % • 10 694 recenzíDalší informace

513 g
Typ
lapače
Elektrické
Určení
proti komárům

• , zakoupeno v Digiboss

Ve skutečnosti těžko říct jak funguje, protože doma moc komáru nemám :) Za sebe můžu říct, že svítí celou noc takže funguje jako noční světlo. Krátká šňůra mi nevadí protože ji mám blízko zásuvky ale bacha na to.
    Původně jsem si ji chtěla vzít na dovolenou, ale je dost velká (ovšem je to moji chyba, že jsem nezkontrolovala rozměry).

lehký , skladný a hlavně fungující

• , zakoupeno v ZZN Hospodářské potřeby

Zatím funguje výborně, štípanců o cca 98 proc. méně.

513 g
Typ
lapače
Elektrické
Určení
proti komárům

Elektrický lapač hmyzu slouží k hubení létajícího hmyzu. Specifická barva světla zářivky (UV-A) velmi dobře přitahuje létající hmyz. Elektrický náboj na mřížce lapače, umístěné před světelným zdrojem, přilákaný hmyz usmrtí. Lapač je vhodný do kuchyní, obchodů s potravinami a dalších prostředí, kde se létající hmyz vyskytuje.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Digiboss

lehký , skladný a hlavně fungující

• , zakoupeno v ZZN Hospodářské potřeby

Zatím funguje výborně, štípanců o cca 98 proc. méně.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• funguje dokonale..odpoledne zapnuto a ráno vypnuto s desítkami zlikvidovaných komárů. NEUVĚŘITELNÉ !!! ..opravdu lape jen komáry :-) doobjednal jsem další dva kusy a předpokládám, že komáry ve svém okolí vyhubím, páč nejsou migrující.. doporučuji všem !!! před první objednávkou jsem byl skeptický a předpokládal jsem, že se chytne všechno možné, jen ne komáři, ale výsledek prvního použití mě nadchnul natolik, že pořídím další dva kusy a rozmístím i z druhé strany pergoly..
    • krátký kabel, ale dokoupil jsem 5m za cca 70,-Kč a vyměnil..nyní je vše oukej..
  • , zakoupeno v Palmat

funguje

• , zakoupeno v kvelektro.cz

• snad bude alouži k naší spokojenosti
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Mám ho krátce, zatím zkušenost s Emosem- ve dne moc nefunguje, zato večer je spolehlivý likvidátor komárů. Dobré je, že má husté mřížky, takže do něj nemůžou vletět můry.

• nějaké mouchy a komáry to ve tmě chytne.
    • Malý výkon, asi malé napětí. Mouchám to tak akorát utrhá křídla a lezou a bzučí(snaží se vzlítnout) dole v mističce bez křídel.

raději bych nějaký přístroj s vyšším napětí aby to hubilo účinněji.

• - hezký design
    • - nízká cena
    • - chytá můry a mouchy
    • - na komáry nefunguje

Sháněli jsme lapač komárů. Na tento druh hmyzu však přístroj
    nefunguje.

• , zakoupeno v Alza.cz