Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů


Poradna Odpuzovače zvířat

Jak vybrat odpuzovač zvířat?

Neodbytní škůdci neustále útočí na vaší zahradu a decimují vámi pěstovanou úrodu? Ruší vás v domě nebo bytě komáři či jiný hmyz? Všechny „osvědčené“ rady selhaly a vy už začínáte být zoufalí? Zkuste se pro jednou spolehnout na moderní technologii.  Pomohou Vám elektronické odpuzovače a hubiče škůdců. Tyto moderní zařízení si umí poradit jak se škudci na zahradě tak v bytě, domě, kanceláři nebo dokonce v automobilech. Jen je potřeba si správně vybrat.
  

1. Ultrazvukové plašiče

Využívají frekvence přes 25 000 Hz a jsou účinné k plašení ptactva, malých šelem jako jsou kuny, toulavé kočky, psi a dokonce plaší i vysokou zvěř. Vybrat si můžete odpuzovač, který má nastavenou jen jednu ultrazvukovou frekvenci, nebo model, který mění rozsah tónů. Dají se použít v uzavřených místnostech i na zahradách.
 
 

2. Vibrační plašiče na krtky

Plašič, který je nejúčinnější na krtky.Funguje tak, že vypouští do země vibrace, které dráždí zahradní škůdce. Umísťujte jej poblíž místa, kde jste zaznamenali výskyt krtka.
 
 

3. UV hubiče hmyzu

UV hubič je velice účinný v boji s bodavým hmyzem. Lze jej využít jak ve vnitřních prostorách, tak na zahradách. Napájí se buďto pomocí baterií, nebo jej lze zapojit do sítě.
 
 
Rádce vypracoval:
 
 
Porovnat odpuzovače zvířat