Raid elektrický odpařovač s tekutou náplní 21ml

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 009 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč99 % • 5 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta64 Kč100 % • 67 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč98 % • 2 882 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 7 045 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč98 % • 1 377 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč99 % • 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč78 % • 1 391 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 8 739 recenzíDalší informace

130 g
Typ
odpuzovače

• , zakoupeno v Alza.cz

• Funguje skvele. Jiz několik let pravidelne používáme na chate proti komarum. Jedno baleni vydrzi na cele leto

• odpuzuje

Funguje dobře. Pokud někdo má problémy s tímto typem odpuzovačů, lze alternovat zvlhčovačem (např. ultrazvukovým), kde do vody přidáme pár kapek výtažku z hřebíčku. Ale je třeba odzkoušet zda nejste alergičtí na jeden či druhý typ.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Asi funguje, pokud jsem ty komáry nepobil všechny.
    • Trochu mi nesedí čas, než se tekutina všechny vypaří. Připadalo mi to podstatně kratší doba.

Objem
21 ml
Elektrické
Určení
proti komárům
130 g
Typ
odpuzovače

Raid elektrický odpařovač s tekutou náplní, insekticidní přípravek bez parfemace pro domácí použití. S novým štíhlým designem odpařovače a kontrolkou signalizace provozu. Poskytuje účinnou ochranu, působí rychle proti komárům a ostatnímu drobnému létajícímu hmyzu i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech až po odbu 30 nocí, při používání 8 hodin/noc. Ochrání místnost do 30 m3. Lze použít do předešlých Raid odpařovačů. Další upozornění a návod pro použití je uvnitř obalu.

• Upozornění: Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Nevylévejte do kanalizace. Při požití nevyvolávejte zvracení: okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte podle návodu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
  • Účinná látka: 1,2 g prallethrinu ve 100 g přípravku.

Vydrží až 30 nocí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• odpuzuje

• , zakoupeno v Alza.cz

• Asi funguje, pokud jsem ty komáry nepobil všechny.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Spokojenost.

Doporučuji.

Funguje

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

• dobře funguje

• Spokojenost
  • , zakoupeno v VMD

• Funguje

Používala jsem během dovolené v ČR. Spali jsme při otevřených oknech kvůli horku. Už jsem myslela, že tam ani komáři nejsou, tak jsem ho jeden večer ani nezapínala... Za chvilku nás komáři našli. Hned jsem dala Raid do zásuvky a byl celou noc pokoj. Takže já jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v HyperVyprodej.cz

dobrá cena

• Komáři jsou svině
    • Nefunguje

Nefunguje, což je škoda. 15 bodnutí přes noc...